Jak golić pachy

Porady na temat golenia pod pachami

Dowiedz się, jak profesjonalnie przycinać i golić włosy pod pachami i dodaj tę czynność do swojego rytuału golenia

Gdy masz odpowiednie narzędzia, jak All Purpose Gillette STYLER, golenie włosów pod pachami jest całkiem proste. Wykonaj poniższe kroki, aby uzyskać doskonałe rezultaty za każdym razem:

KROK 1: Wybierz odpowiednią długość nasadki

Odpowiednia długość nasadki w trymerze do golenia włosów na całym ciele może pomóc Ci poradzić sobie z gęstym, naturalnym owłosieniem, którego dawno – lub może jeszcze nigdy – nie usuwałeś. All Purpose Gillette STYLER jest dostępny z trzema nasadkami do wyboru (2 mm, 4 mm i 6 mm).

KROK 2: Przycinanie

Przytnij włosy pod pachami. Przycinanie włosów przed goleniem może pomóc zapobiec zatykaniu się ostrzy maszynki.

KROK 3: Prysznic

Woda pomoże zmiękczyć włosy pod pachami (które mogą być szorstkie) i ułatwi poślizg maszynki po skórze. STYLER Gillette jest wodoodporny, więc możesz przycinać włosy również pod prysznicem.

KROK 4: Użyj żelu do golenia

Gęsta piana pomaga nawilżyć włosy, ułatwia poślizg maszynki i chroni Twoją skórę podczas golenia włosów pod pachami.

KROK 5: Sprawdź ostrza

Masz wrażenie, że ostrza są już stępione lub paski nawilżające wyblakły? Może już czas wymienić wkład, zanim rozpoczniesz golenie.

KROK 6: Gol się lekkimi, delikatnymi pociągnięciami

Załóż ostrze Fusion5 w swoim STYLERZE. Gol się lekkimi, delikatnymi pociągnięciami i często płucz maszynkę. Pamiętaj, by podczas golenia skóra była lekko napięta.

KROK 7: Często płucz ostrza

Po każdych kilku pociągnięciach delikatnie opłucz ostrza pod kranem, zarówno z przodu, jak i z boku, a następnie ostrożnie strząśnij nadmiar wody. Nie stukaj maszynką o zlew ani nie wycieraj jej ręcznikiem – w ten sposób możesz zmniejszyć jej trwałość, ponieważ wpływa to na misterny układ komponentów ostrzy. Płukanie ostrzy pod bieżącą wodą pomaga usuwać nadmiar żelu do golenia, włoski i martwy naskórek.

KROK 8: Gol włosy w różnych kierunkach

Ponieważ włosy pod pachami rosną w różnych kierunkach, dobrym wyborem są ostrza ProGlide. STYLER Gillette jest wyposażony w ostrza ProGlide i pasują do niego wszystkie wkłady Fusion5.

KROK 9: Ponownie nałóż żel do golenia, jeśli to konieczne

Może okazać się, że będziesz musiał golić to samo miejsce w różnych kierunkach, aby uzyskać efekt gładkości. Aby pomóc zapobiec wysypce po goleniu pod pachami, pamiętaj o ponownym nałożeniu żelu do golenia przed następnym pociągnięciem.

KROK 10: Opłucz, osusz i nawilżaj skórę

Nawilżanie skóry po goleniu włosów pod pachami jest bardzo ważne – pomaga ją ukoić

Gratulacje! Właśnie zostałeś mistrzem programu Body Grooming 101!

Dzięki maszynkom i trymerom Gillette masz nieograniczone możliwości pielęgnacji skóry i zarostu.

Czy ten artykuł był pomocny?