Nasze Zaangażowanie - Zapewniamy Dostęp Do Pozytywnych Autorytetów Na Całym Świecie

NASZE ZAANGAŻOWANIE

ZAPEWNIAMY DOSTĘP DO POZYTYWNYCH AUTORYTETÓW NA CAŁYM ŚWIECIE

Od ponad 120 lat Gillette stara się pomagać mężczyznom wyglądać, czuć się i działać jak najlepiej. Nie chodzi tylko o produkty. Wspieramy mężczyzn w każdym wieku, by stawali się najlepszą wersją siebie. Współpracujemy z partnerami, by pomagać mężczyznom w dawaniu przykładu kolejnemu pokoleniu.

Naszą ambicją jest pozytywny wpływ na miliony chłopaków dzięki sile dawania przykładu. Współpracując z partnerami, umożliwiamy istotne kontakty oraz przedstawiamy kolejnemu pokoleniu chłopców korzyści mentoringu.

DLACZEGO WZORY DO NAŚLADOWANIA MAJĄ ZNACZENIE

Jeśli miałeś to szczęście, by w znaczących momentach w życiu mieć przy sobie osobę, która sprawiała, że czujesz się pewnie, lub dawała przydatne rady, rozumiesz, jak ważne jest posiadanie pozytywnego wzoru do naśladowania.

Takie wzory do naśladowania mogą mieć różne formy – rodzica, członka dalszej rodziny, starsze rodzeństwo, trenera, nauczyciela, mentora – jednak ich wpływ jest niezaprzeczalny.

Chłopcy mający wspierające wzory do naśladowania czują się pewniej co do swoich wyborów oraz przyszłości.
84% młodych mężczyzn mówi, że posiadanie wzoru do naśladowania może im pomóc w tym, aby stać się bardziej troskliwym człowiekiem
86% młodych mężczyzn wierzy, że wzór do naśladowania może im pomóc być sobą
76% młodych mężczyzn mających wzór do naśladowania zgadza się, że z ufnością patrzy w przyszłość
Źródło: Equimundo

WPŁYW POPRZEZ PARTNERSTWA LOKALNE

Poprzez naszą sieć lokalnych i regionalnych partnerów pomagamy mężczyznom w wywieraniu pozytywnego wpływu na osoby wokół nich.
Capitanes del Futuro i Major League Soccer

Capitanes del Futuro i Major League Soccer

W USA Gillette oraz Major League Soccer (MLS) współpracują z Capitanes del Futuro, by zapewniać młodym, często pomijanym Latynoamerykanom dostęp do wzorów do naśladowania – to ich główna bariera w rozwoju. Program ten łączy chłopców, których pasją jest futbol i którzy mają zdolności przywódcze ze wzorami do naśladowania zapewniającymi im możliwości na boisku i poza nim.
Piłka nożna bez granic

Piłka nożna bez granic

Od 2016 r. Gillette Wielka Brytania współpracuje z organizacją charytatywną Football Beyond Borders (FBB) zajmującą się edukacją młodzieży, aby inspirować młode pokolenie do osiągania swojego potencjału. FBB łączy zafascynowaną piłką nożną młodzież z obszarów o niekorzystnej sytuacji społeczno-ekonomicznej z długoterminowymi mentorami, którzy pomagają im ukończyć szkołę z umiejętnościami oraz ocenami potrzebnymi, by pomyślnie wejść w dorosłość.
Fundacja Movember

Fundacja Movember

Misja Movember wykroczyła poza raka prostaty i jąder i obecnie obejmuje zdrowie psychiczne, będąc synonimem męskiego zdrowia na całym świecie. 10-letnie partnerstwo Gillette z Movember pomaga realizować nasz cel, by każdy chłopiec dorastał, mając pozytywny wzór do naśladowania, pokazując wartość dbania o siebie przez mężczyzn, nie tylko we własnym życiu, lecz jako przykład dla wspieranych chłopców. Wraz z każdym wąsem i z każdą rozmową zmieniamy oblicze męskiego zdrowia.

PROPOZYCJE PRODUKTÓW DLA MŁODYCH MĘŻCZYZN

Ciesz się dokładnym goleniem i świetnym stylem bez obaw.