Wskazówki, jak golić plecy

Jak golić plecy

Porady na temat golenia pleców

Golenie włosów na plecach to pewnie najtrudniejsza część rytuału golenia. Ale nauczenie się, jak golić plecy, wcale nie musi być trudne.

Gdy masz odpowiednie narzędzia, jak All Purpose Gillette STYLER, golenie włosów na plecach jest całkiem proste. Wykonaj poniższe kroki, aby uzyskać doskonałe rezultaty za każdym razem:

KROK 1: Poproś kogoś o pomoc

Nie tylko Ty musisz dowiedzieć się, jak usuwać nadmierne owłosienie na plecach – możesz poprosić kogoś o pomoc i wtedy ta osoba musi również poznać tajniki golenia włosów na plecach. Prawda jest taka, że o ile nie masz zręczności superbohatera, nie będziesz w stanie dosięgnąć wszystkich miejsc na swoich plecach, aby ogolić zbędne owłosienie.

KROK 2: Wybierz odpowiednią długość nasadki

Odpowiednia długość nasadki w trymerze do golenia włosów na całym ciele może pomóc Ci poradzić sobie z gęstym, naturalnym owłosieniem, którego dawno – lub może jeszcze nigdy – nie usuwałeś. All Purpose Gillette STYLER jest dostępny z trzema nasadkami do wyboru (2 mm, 4 mm i 6 mm).

KROK 3: Przycinanie

Przytnij włosy na plecach. Przycinanie włosów przed goleniem może pomóc zapobiec zatykaniu się ostrzy maszynki.

KROK 4: Prysznic

Woda pomoże zmiękczyć włosy na plecach (które mogą być szorstkie) i ułatwi poślizg maszynki po skórze. STYLER Gillette jest wodoodporny, więc możesz przycinać włosy również pod prysznicem.

KROK 5 Użyj żelu do golenia

Gęsta piana pomaga nawilżyć włosy, ułatwia poślizg maszynki i chroni Twoją skórę podczas golenia włosów na plecach.

KROK 6: Sprawdź ostrza

Masz wrażenie, że ostrza są już stępione lub paski nawilżające wyblakły? Może już czas wymienić wkład, zanim rozpoczniesz golenie.

KROK 7: Gol się lekkimi, delikatnymi pociągnięciami

Załóż ostrze Fusion5 w swoim STYLERZE. Gol się lekkimi, delikatnymi pociągnięciami i często płucz maszynkę.

KROK 8: Często płucz ostrza

Po każdych kilku pociągnięciach delikatnie opłucz ostrza pod kranem, zarówno z przodu, jak i z boku, a następnie ostrożnie strząśnij nadmiar wody. Nie stukaj maszynką o zlew ani nie wycieraj jej ręcznikiem – w ten sposób możesz zmniejszyć jej trwałość, ponieważ wpływa to na misterny układ komponentów ostrzy. Płukanie ostrzy pod bieżącą wodą pomaga usuwać nadmiar żelu do golenia, włoski i martwy naskórek.

KROK 9: Ponownie nałóż żel do golenia, jeśli to konieczne

Może okazać się, że będziesz musiał golić to samo miejsce w różnych kierunkach, aby uzyskać efekt gładkości. Aby pomóc zapobiec wysypce po goleniu pleców, pamiętaj o ponownym nałożeniu żelu do golenia przed następnym pociągnięciem.

KROK 10: Opłucz, osusz i nawilżaj skórę

Nawilżanie skóry po goleniu pleców jest bardzo ważne – pomaga ją ukoić

Gratulacje! Właśnie zostałeś mistrzem programu Body Grooming 101!

Dzięki maszynkom i trymerom Gillette masz nieograniczone możliwości pielęgnacji skóry i zarostu.

Czy ten artykuł był pomocny?