Jak golić miejsca intymne u mężczyzn

Porady na temat pielęgnacji ciała

Bez względu na to, czy mówimy o goleniu ciała, zabiegach pielęgnacyjnych, czy męskiej depilacji, liczy się odpowiednia technika i zestaw produktów. A właściwa pielęgnacja i usuwanie owłosienia z klatki piersiowej, pod pachami i z okolic intymnych opiera się w równym stopniu na dobrej technice i na wyborze właściwych narzędzi.
Gdy masz odpowiednie narzędzia, takie jak All Purpose Gillette STYLER, właściwa pielęgnacja i depilacja są całkiem proste. Wykonaj poniższe kroki, aby uzyskać doskonałe rezultaty za każdym razem:

KROK 1: Wybierz odpowiednią długość nasadki

Odpowiednia długość nasadki w trymerze do golenia włosów na całym ciele może pomóc Ci poradzić sobie z gęstym, naturalnym owłosieniem, którego dawno – lub może jeszcze nigdy – nie usuwałeś. All Purpose Gillette STYLER jest dostępny z trzema nasadkami do wyboru (2 mm, 4 mm i 6 mm).

KROK 2: Przycinanie

Przytnij włosy na ciele. Przycinanie włosów przed goleniem może pomóc zapobiec zatykaniu się ostrzy maszynki.

KROK 3: Prysznic

Woda pomoże zmiękczyć włosy na ciele (które mogą być szorstkie) i ułatwi poślizg maszynki po skórze. STYLER Gillette jest wodoodporny, więc możesz przycinać włosy również pod prysznicem.

KROK 4: Użyj żelu do golenia

Gęsta piana pomaga nawilżyć włosy, ułatwia poślizg maszynki i chroni Twoją skórę podczas golenia włosów na całym ciele.

KROK 5: Sprawdź ostrza

Masz wrażenie, że ostrza są już stępione lub paski nawilżające wyblakły? Może już czas wymienić wkład, zanim rozpoczniesz golenie.

KROK 6: Gol się lekkimi, delikatnymi pociągnięciami

Załóż ostrze Fusion5 w swoim STYLERZE. Gol się lekkimi, delikatnymi pociągnięciami i często płucz maszynkę. Pamiętaj, by podczas golenia skóra była lekko napięta.es.

KROK 7: Często płucz ostrza

Po każdych kilku pociągnięciach delikatnie opłucz ostrza pod kranem, zarówno z przodu, jak i z boku, a następnie ostrożnie strząśnij nadmiar wody. Nie stukaj maszynką o zlew ani nie wycieraj jej ręcznikiem – w ten sposób możesz zmniejszyć jej trwałość, ponieważ wpływa to na misterny układ komponentów ostrzy. Płukanie ostrzy pod bieżącą wodą pomaga usuwać nadmiar żelu do golenia, włoski i martwy naskórek.

KROK 8: Ponownie nałóż żel do golenia, jeśli to konieczne

Może okazać się, że będziesz musiał golić to samo miejsce w różnych kierunkach, aby uzyskać efekt gładkości. Aby pomóc zapobiec wysypce po goleniu swojego ciała, pamiętaj o ponownym nałożeniu żelu do golenia przed następnym pociągnięciem.

KROK 9: Opłucz, osusz i nawilżaj skórę

Nawilżanie skóry po goleniu ciała jest bardzo ważne – pomaga ją ukoić

Gratulacje! Właśnie zostałeś mistrzem programu Body Grooming 101!

Dzięki maszynkom i trymerom Gillette masz nieograniczone możliwości pielęgnacji skóry i zarostu.

Czy ten artykuł był pomocny?