Jak golić klatkę piersiową

Porady na temat golenia klatki piersiowej

Bez względu na to, czy regularnie golisz klatkę piersiową, czy jest to Twoja pierwsza próba, Gillette ma dla Ciebie narzędzia i wskazówki, które pomogą Ci zyskać upragniony wygląd i efekt.

Gdy masz odpowiednie narzędzia, jak All Purpose Gillette STYLER, golenie klatki piersiowej jest całkiem proste. Wykonaj poniższe kroki, aby uzyskać doskonałe rezultaty za każdym razem:

KROK 1:

Wybierz odpowiednią długość nasadki

Odpowiednia długość nasadki w trymerze do golenia włosów na całym ciele może pomóc Ci poradzić sobie z gęstym, naturalnym owłosieniem, którego dawno – lub może jeszcze nigdy – nie usuwałeś. All Purpose Gillette STYLER jest dostępny z trzema nasadkami do wyboru (2 mm, 4 mm i 6 mm).

KROK 2:

Przycinanie

Przytnij włosy na klatce piersiowej. Przycinanie włosów przed goleniem może pomóc zapobiec zatykaniu się ostrzy maszynki.

KROK 3:

Prysznic

Woda pomoże zmiękczyć włosy na klatce piersiowej (które mogą być szorstkie) i ułatwi poślizg maszynki po skórze. STYLER Gillette jest wodoodporny, więc możesz przycinać włosy również pod prysznicem.

KROK 4:

Użyj żelu do golenia

Gęsta piana pomaga nawilżyć włosy, ułatwia poślizg maszynki i chroni Twoją skórę podczas golenia klatki piersiowej.

KROK 5:

Sprawdź ostrza

Masz wrażenie, że ostrza są już stępione lub paski nawilżające wyblakły? Może już czas wymienić wkład, zanim rozpoczniesz golenie.

KROK 6:

Gol się lekkimi, delikatnymi pociągnięciami

Załóż ostrze Fusion5 w swoim STYLERZE. Zacznij od zewnętrznej strony klatki piersiowej i kieruj maszynkę do środka. Rozciągnij mięśnie klatki piersiowej, aby zapewnić sobie gładką powierzchnię do golenia.

KROK 7:

Często płucz ostrza

Po każdych kilku pociągnięciach delikatnie opłucz ostrza pod kranem, zarówno z przodu, jak i z boku, a następnie ostrożnie strząśnij nadmiar wody. Nie stukaj maszynką o zlew ani nie wycieraj jej ręcznikiem – w ten sposób możesz zmniejszyć jej trwałość, ponieważ wpływa to na misterny układ komponentów ostrzy. Płukanie ostrzy pod bieżącą wodą pomaga usuwać nadmiar żelu do golenia, włoski i martwy naskórek.

KROK 8:

Zachowaj ostrożność, gdy golisz skórę wokół sutków

Gol włosy wokół danego miejsca, nie tylko dokładnie na nim. Możesz zakryć sutki palcami drugiej dłoni, gdy golisz obszar wokół nich – tak na wszelki wypadek

KROK 9:

Ponownie nałóż żel do golenia, jeśli to konieczne

Może okazać się, że będziesz musiał golić to samo miejsce w różnych kierunkach, aby uzyskać efekt gładkości. Aby pomóc zapobiec wysypce po goleniu klatki piersiowej, pamiętaj o ponownym nałożeniu żelu do golenia przed następnym pociągnięciem.

KROK 10:

Opłucz, osusz i nawilżaj skórę

Nawilżanie skóry po goleniu klatki piersiowej jest bardzo ważne – pomaga ją ukoić

Gratulacje! Właśnie zostałeś mistrzem programu Body Grooming 101!

Dzięki maszynkom i trymerom Gillette masz nieograniczone możliwości pielęgnacji skóry i zarostu.

Czy ten artykuł był pomocny?