Gillette Proshield Chill

Golenie może sprawiać radość: Gillette Proshield Chill z technologią chłodzenia

Pielęgnacja i golenie

Większość z nas zaczyna każdy poranek od codziennej pielęgnacji w łazience. W przypadku wielu osób obejmuje ona także golenie

Nie wszystko, co robimy podczas golenia, ma na celu jedynie sprawić, byśmy poczuli się czysto, lecz także ma nam dać pewność siebie i przygotować do stawienia czoła całemu dniu.

Myjemy zęby miętową pastą, aby zwiększyć uczucie świeżości, a być może również płuczemy usta i używamy nici dentystycznej. Myjemy twarz i ciało mydłem zapachowym o działaniu nawilżającym lub złuszczającym skórę, aby była gładka, miękka i ładnie pachniała.

Jednak golenie w ramach regularnych zabiegów pielęgnacyjnych rzadko sprawia mężczyznom przyjemność. Podczas gdy inne czynności wykonywane w ramach codziennej pielęgnacji mogą zapewniać uczucie relaksu i orzeźwienia, golenie jest często uważane za nieprzyjemny obowiązek.

Kiedy golenie staje się obowiązkiem

Dlaczego poranne golenie jest często uważane za nieprzyjemny obowiązek, a nie luksus? Może to mieć wiele wspólnego z używanymi narzędziami, w tym maszynką do golenia.

Nawet dobra technika golenia oraz wysokiej jakości maszynka wyposażona w odpowiednią liczbę ostrzy mogą sprawić, że będziesz czuł się przytłoczony.

Właśnie dlatego marka Gillette dodała do zabiegów pielęgnacyjnych i golenia pewną technologię, która zapewnia uczucie orzeźwienia.

Uczucie chłodu dzięki Gillette ProShield Chill

W maszynkach do golenia Gillette wykorzystywanych jest wiele technologii, które mają zapewniać dokładne i komfortowe golenie:

1. Zawieszenie ostrzy, które zapewnia lepszy efekt na nieregularnej powierzchni skóry twarzy.
2. Technologia FlexBall zapewniająca doskonały kontakt na konturach podczas golenia.

3. 5 precyzyjnie opracowanych ostrzy dla gładkiego i dokładnego golenia z minimalną liczbą zacięć.
4. Precyzyjny trymer, który pomaga dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, wyrównywać baczki i stylizować brodę czy wąsy.
5. Wkład z ostrzami obracający się z przodu, którego zadaniem jest odprowadzanie i rozkładanie siły nacisku wywoływanej dłonią.

W przypadku maszynki Gillette ProShield Chill usprawnienia poszły o krok dalej. Model ProShield Chill posiada pasek Lubrastrip umieszczony za ostrzami, w konstrukcji którego wykorzystano opatentowaną technologię chłodzącą. Oprócz zapewniania poślizgu i ochrony, pasek ten również chłodzi i odświeża skórę podczas golenia.

ProShield Chill: osłania i chłodzi skórę podczas golenia, zapewniając doskonałe uczucie po wyjściu z łazienki i sprawiając, że jesteś gotowy rozpocząć swój dzień.

Czy ten artykuł był pomocny?