Ogol najtwardsze partie twarzy

Golenie trudno dostępnych miejsc na twarzy: precyzyjny trymer Gillette Fusion5

Trudność związana z precyzyjnym goleniem

Po naniesieniu na twarz żelu, pianki lub kremu do golenia, ogoleniu jej, opłukaniu i wysuszeniu patrzysz w lustro i ma miejsce coś, co zdarza się zdecydowanie zbyt często:
  • Policzki są gładkie w dotyku.
  • Udało Ci się w gruncie rzeczy dokładnie ogolić w każdym miejscu, do którego dotarłeś maszynką.

Jednak włosy, które rosną w trudno dostępnych miejscach (np. pod nosem lub w pobliżu warg), nadal wystają ze skóry.
Linie wzdłuż krawędzi baczków, wąsów czy brody nie są tak precyzyjne i równe jak mogłyby, a nawet powinny być.

Pomimo że maszynki do golenia o wielu ostrzach mogą zapewniać dokładne i komfortowe golenie większych powierzchni twarzy, to czasami brak im dokładności, jakiej wymagają wąskie przestrzenie.
Na szczęście wszystkie maszynki z serii Gillette Fusion5 posiadają precyzyjny trymer umieszczony z tyłu wkładu, który umożliwia dokładne zaznaczanie konturów.

Korzystanie z precyzyjnych trymerów Gillette

Czy wiedziałeś, że możesz już posiadać maszynkę z trymerem? Można to łatwo przeoczyć, jednak każdy wkład maszynki Gillette Fusion5, w tym modeli ProGlide i ProShield, posiada wbudowane pojedyncze ostrze umieszczone w jego tylnej części.

Najpierw ogól duże powierzchnie twarzy. Następnie obróć maszynkę, aby skorzystać z ostrza będącego precyzyjnym trymerem, które znajduje się z tyłu.
Zaznacz kontury wokół nozdrzy, warg i wszędzie tam, gdzie wymagana jest precyzyjna linia – w przypadku baczków, brody oraz specjalnych stylizacji zarostu.


Przejście od korzystania z maszynki do użycia trymera wymaga jedynie prostego poruszenia palcami w celu przestawienia rączki.

Precyzyjne golenie stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Czy ten artykuł był pomocny?