Dostosuj rączki i ostrza maszynek do golenia Fusion

Dostosowywanie golenia do swoich potrzeb: ostrza i rączki maszynek do golenia Fusion5

Każdy mężczyzna i każdy sposób golenia jest inny

Rozmawiając o goleniu twarzy, maszynkach do golenia i ostrzach, należy wziąć pod uwagę wiele różnic:

 • Kształt i rozmiar twarzy
 • Rodzaj i tekstura skóry
 • Grubość zarostu i sposób, w jaki rośnie
 • Nawyki i styl golenia
 • Preferencje osobiste

W rzeczywistości nie istnieje jeden „prawidłowy” sposób golenia ani nie ma też jednej „właściwej” maszynki do golenia. Każdy mężczyzna jest inny, a każde golenie wygląda inaczej.

Jak zatem można golić się zgodnie ze swoimi potrzebami? Korzystając z maszynek do golenia serii Gillette Fusion5.

Określenie idealnego sposobu golenia za pomocą maszynki Gillette Fusion5

Dostępna jest zróżnicowana gama rączek i wymiennych ostrzy do maszynek Gillette Fusion5, a każdy wkład Gillette z serii Fusion5 pasuje do każdej rączki maszynki z tej serii. Golenie można dostosować do swoich potrzeb, zgodnie z rodzajem skóry oraz innymi preferencjami osobistymi.

Rodzina maszynek do golenia Gillette Fusion5 obejmuje:

 • Oryginalną maszynkę do golenia Gillette Fusion5, w której po raz pierwszy zastosowano najnowocześniejszą technologię opartą na 5 ostrzach oraz dodatkowe ostrze, umieszczone z tyłu, które zapewnia większą precyzję i umożliwia golenie trudno dostępnych miejsc jak również stylizowanie zarostu.

 • Maszynki do golenia Gillette Fusion5 Power i ProGlide Power, które generują delikatne mikrodrgania redukujące tarcie i pomagające zwiększyć poślizg maszynki w celu zapewnienia większego komfortu.

 • Maszynka do golenia Gillette ProGlide z technologią FlexBall została stworzona w celu umożliwienia zachowania kontaktu między ostrzami a skórą, szczególnie na konturach twarzy, co pozwala zmniejszyć liczbę pozostawionych włosków.

 • Maszynka Gillette ProShield również posiada technologię FlexBall, a także pasek nawilżający umieszczony przed i za ostrzami, chroniąc w ten sposób skórę przed podrażnieniami.

Łącz i dopasowuj oraz personalizuj i dostosowuj maszynkę do swoich potrzeb. Masz możliwość eksperymentowania.

Eksperymentując z rączkami i ostrzami, możesz spróbować wyeliminować często pojawiające się problemy, takie jak:
 • Pozostawianie włosów: Golenie może nie usuwać wielu włosów, czego przyczyną jest słaby kontakt maszynki ze skórą twarzy. Wypróbuj rączkę maszynki do golenia wyposażoną w technologię FlexBall, która została stworzona pod kątem zapewnienia doskonałego kontaktu ze skórą, zwłaszcza w okolicach konturów twarzy.
 • Gładki poślizg: Czy podczas przesuwania po skórze maszynka szarpie i zacina się, zamiast ślizgać się na jej powierzchni? Wypróbuj rączkę z zasilaniem bateryjnym. Mikrodrgania ograniczają tarcie i zwiększają poślizg maszynki w porównaniu z rączkami bez zasilania.
Rodzina maszynek do golenia Gillette Fusion5:
Stwórz maszynkę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Czy ten artykuł był pomocny?