Mężczyźni z bródką

4 Najlepsze style koziej bródki do wypróbowania

Nie musisz zapuszczać pełnej brody, aby uzyskać świetnie wyglądający zarost. Jeśli masz okrągły, prostokątny kształt twarzy lub wąski podbródek, powinieneś zapoznać się z niedocenionym, ale klasycznym stylem koziej bródki. Kozia bródka bez wąsów jest popularna przy okrągłych twarzach, a w wersji z wąsami jest popularnym stylem dla okrągłych twarzy z wyraźnymi liniami szczęki.

Zanim przejdziemy do najlepszych stylów, zacznijmy od tego, jak golić kozią bródkę.

Jak golić kozią bródkę

Po pierwsze, upewnij się, że masz odpowiednie narzędzia. Gillette All Purpose Styler & Trymer Do Brody zawiera wszystko, czego potrzebujesz, na przykład trzy różne długości grzebienia: 6 mm, 4 mm i 2 mm. Rozczesz zarost przed goleniem, żeby zapobiec zatykaniu się trymera.
Stylizator i Trymer Brody Gillette
Po wybraniu stylu przycinasz całą linię brody, upewniając się, że włosy mają około 3-5 mm długości. Po zakończeniu uformuj kozą bródkę za pomocą precyzyjnego trymera, zaczynając od szyi po policzki.

Następnie umyj twarz, osusz skórę i nałóż krem do golenia. Kozie bródki wyglądają najlepiej z wyraźnymi krawędziami, więc tutaj kontrolę przejmuje Twoja maszynka do golenia. Upewnij się za pomocą nowej maszynki i lekkich pociągnięć, że skóra wokół nowej koziej bródki jest gładko ogolona. Po zakończeniu spłucz twarz i nawilż skórę.

Potrzebujesz więcej wskazówek? Zapoznaj się z bardziej szczegółowymi krokami dotyczącymi golenia i stylizacji koziej bródki. Kiedy będziesz już gotowy, wypróbuj jeden z tych czterech stylów koziej bródki.

4 Style koziej bródki

Kluczem do osiągnięcia dowolnej koziej bródki jest utrzymanie krótkiego zarostu po bokach i pełnego na podbródku. Utrzymuj wyraźne linie w pobliżu kości policzkowych.

Kozia bródka

Znany także jako „Okrągła broda”, styl koziej bródki ma cienkie połączenie brody z wąsami. Użyj trymera, aby wymodelować brodę, a następnie całkowicie ogol resztę twarzy lekkimi pociągnięciami maszynki.

Kozia bródka bez wąsów

Pomiń wąs, aby uzyskać styl, który sprawi, że Twój podbródek będzie wyglądał na dłuższy. Użyj trymera, aby zarysować kształt brody, a następnie ogol resztę włosów nad wargą i na pozostałej części twarzy.

Mała kozia bródka

Mała kozia bródka, jest dokładnie tym, na co wskazuje jej nazwa: małą kozią bródką. Ten styl pomoże także wizualnie wydłużyć podbródek.

Królewska broda

Królewska Broda to również typ koziej bródki, ale ma przerwę pomiędzy wąsami a brodą. Użyj trymera do ukształtowania, a następnie zgol włosy, które łączą wąsy z brodą.

Czy ten artykuł był pomocny?