Kształty brody dla mężczyzn o okrągłej twarzy

6 Stylów brody dla okrągłych twarzy

Możesz nosić taki styl, jaki Ci się podoba, ale niektóre brody wyglądają lepiej na okrągłych twarzach. Popularne wskazówki dotyczące stylu dla tego kształtu twarzy obejmują przycinanie włosów, unikanie długich bokobrodów i utrzymywanie przyciętej linii szyi. Odpowiednio dobrany styl może nawet wyszczuplić twarz, dzięki czemu będziesz wyglądał młodo i będzie wyostrzony.

Upewnij się, że masz najlepsze narzędzia do pracy, a następnie sprawdź te style brody, aby wybrać idealny dla swojej twarzy.

Broda à la Van Dyke

Za ten styl możesz podziękować malarzowi Sir Anthony'emu van Dyckowi (żył ponad 300 lat temu). Van Dyke to w zasadzie pełna kozia bródka z odczepionymi wąsami.

Krótka broda typu twardziel

W tym stylu broda powinna owijać się wokół twarzy. Użyj trymera do brody, żeby stworzyć wyraźną linię pod szczęką i utrzymuje cienkie, schludne boki twarzy. To właśnie Krótka broda typu twardziel

Broda Balbo

Wyobraź sobie Krótką brodę typu twardziel, ale bez bokobrodów. Broda Balbo ma schodzące w dół wąsy z zarostem, który jest pełniejszy na podbródku. Zakrzywione golenie wzdłuż kości policzkowych dopełnia wygląd.

Broda typu kotwica

Połącz wąsy z lekkim zarostem twarzy przy linii szczęki i masz Brodę typu kotwica. Zdefiniuj kształt brody, a następnie całkowicie ogol resztę twarzy.

Broda typu kaczy kuper

Spiczasta broda typu „kaczy kuper” wygląda dokładnie tak jak się nazywa. Ten styl jest ukształtowany na podobieństwo kaczego ogona z podbródka: długi i spiczasty, z krótkimi bokami i zgrabnymi wąsami. Żeby osiągnąć ten typ brody, będziesz potrzebował gęstego zarostu na podbródku.

Broda francuska

Ten styl być może ma swój początek we Francji, ale jest popularny wszędzie – prawdopodobnie dlatego, że jest łatwy w utrzymaniu i wygląda świetnie. Zacznij zapuszczać pełną brodę, a następnie użyj maszynki do golenia, aby ogolić policzki i linię szczęki. Pozostaw jedynie zarost wokół ust.

Czy ten artykuł był pomocny?