Cienkie wąsy

Style wąsów: cienki wąsik

Pielęgnacja wąsów – cienki wąsik

Jeśli znudził Ci się Twój dotychczasowy zarost, dlaczego nie miałbyś wypróbować cienkiego wąsika? To bardzo cienka linia zarostu, która podkreśla Twoją górną wargę. Za pomocą stylera All Purpose Gillette STYLER możesz uzyskać taką stylizację.

Istnieje wiele typów zarostu, ale to nie oznacza, że przycięcie wąsów musi być skomplikowane. Poniżej znajdziesz kilka kroków, które pomogą Ci w uzyskaniu tej popularnej stylizacji cienkiego wąsika:

KROK 1: Wybierz nasadkę o odpowiedniej długości do przycinania

Odpowiednia długość nasadki na trymerze pomoże Ci wystylizować zarost. All Purpose Gillette STYLER jest dostępny z trzema nasadkami do wyboru (2 mm, 4 mm i 6 mm).

KROK 2: Przytnij zarost

Wyrównaj długość wąsów za pomocą trymera.

KROK 3: Doprecyzuj kształt wąsów

Zdejmij nasadkę z grzebieniem i przytnij wąsy, aby doprecyzować kształt cienkiego wąsika. Przycięcie włosów przed goleniem może pomóc zmniejszyć szarpanie i ciągnięcie podczas golenia oraz może pomóc zapobiec zapchaniu się ostrzy maszynki.

KROK 4: Szukaj symetrii w trakcie przycinania

Uważaj, aby nie przyciąć za dużo, gdy próbujesz wyrównać zarost.

KROK 5: Przygotuj twarz

Opłucz twarz ciepłą wodą, aby nawilżyć włosy i przygotować je do golenia. Następnie nałóż żel do golenia na te części twarzy, które chcesz całkowicie wygolić – części, które mają pozostać bez wąsów. Używanie żelu do golenia pomoże Ci zapobiegać zacięciom i podrażnieniom.

KROK 6: Gol się lekkimi, delikatnymi pociągnięciami

Zamocuj maszynkę do golenia na uchwycie stylera Gillette STYLER, a następnie ogol się lekkimi, płynnymi ruchami, aby zrobić to dokładnie. Stylera można używać z dowolnymi ostrzami wymiennymi Fusion5.

KROK 7: Często płucz ostrza

Częste płukanie ostrzy podczas golenia pomaga zapobiec gromadzeniu się w nich włosów oraz kremu do golenia na krawędziach ostrzy i wkładzie. Pomaga to utrzymać maszynkę w dobrym stanie.

KROK 8: Kształtuj kontury za pomocą trymera precyzyjnego

Z tyłu wszystkich maszynek Fusion5 znajduje się precyzyjne ostrze. Ułatwia ono doprecyzowanie kształtu wąsów i pomaga uzyskać wyraźne kontury.

KROK 9: Opłucz, osusz ręcznikiem i nawilżaj skórę

Opłucz twarz chłodną wodą. Osusz ją ręcznikiem, a następnie nałóż nawilżający balsam po goleniu lub krem, który pomoże Ci zmniejszyć podrażnienia skóry.

Właśnie opanowałeś stylizację cienkiego wąsika!

Dzięki maszynkom i trymerom Gillette masz nieograniczone możliwości pielęgnacji skóry i zarostu.

Czy ten artykuł był pomocny?