Jak przycinać zarost

Delikatnie przycięcie pozwala osiągnąć oszałamiający efekt. Gillette® ma wszystkie wskazówki, sztuczki i narzędzia potrzebne do tego, aby widok Twojego zarostu zatrzymywał ruch na ulicy.

KROK NR 1

Przycinaj zarost po prysznicu, w momencie kiedy broda jest sucha. Dzięki temu zarost będzie dobrze nawilżony i łatwiejszy do przycinania. Ponadto lepiej się zorientujesz, jak może on wyglądać po przycięciu.

KROK NR 2

Rozczesz zarost. Dzięki temu rozplączesz supełki na brodzie i przygotujesz zarost do optymalnej pielęgnacji.

KROK NR 3

Użyj maszynki All Purpose Gillette Styler aby uzyskać równe cięcie – dzięki trzem nakładkom grzebieniowym będzie ono wszędzie jednakowe. Aby uzyskać optymalne rezultaty, mocno naciągnij skórę i przycinaj zarost ruchem zamaszystym od twarzy.

KROK NR 4

Pamiętaj, że na złym przycięciu nie ma przycisku „Cofnij”, dlatego na początku użyj dłuższych nakładek, aby kontrolować odległość zarostu od skóry. W celu uzyskania najlepszego stylu, przycinaj zarost krócej na szyi i policzkach. Na brodzie zostaw dłuższy zarost, aby stworzyć efekt wycieniowania. Niech te style posłużą za inspirację.

KROK NR 5

Po przycięciu przeczesz wąsy do dołu i wyciągnij nakładkę grzebieniową, aby usunąć zarost wystający nad wargą.

KROK NR 6

Jeśli jest to konieczne, użyj nożyczek, aby wykończyć niesfornych maruderów.

KROK NR 7

Stosuj olejek do zarostu, aby był miękki i zdrowy. Te lekkie olejki pomagają utrzymać nawilżenie zarostu i skóry. Zmiękczają i utrzymują na wodzy niesforną brodę oraz wąsy.

Czy ten artykuł był pomocny?