Moc bycia otaczanym przez pozytywnych ludzi

MOC
POZYTYWNOŚCI

NIE MUSISZ BYĆ SUPERBOHATEREM,
ABY WYWIERAĆ WPŁYW
Ciągła obecność, pomocna dłoń i wspierające słuchanie to często najważniejsze rzeczy, które pozytywny wzór do naśladowania może zaoferować młodemu mężczyźnie szukającemu przewodnictwa podczas rozwoju.

Może sam miałeś świetny wzór do naśladowania, gdy byłeś dzieckiem. A może przeszedłeś drogę do męskości głównie samotnie. To, co ma znaczenie, to fakt, że byłeś obecny i masz doświadczenie, którym możesz się podzielić. Dołącz do nas i dowiedz się, jak możesz zostać przewodnikiem dla kolejnego pokolenia – już dziś.
LORENZO LEWIS
Założyciel ruchu obywatelskiego The Confess Project, którego celem jest szkolenie fryzjerów męskich do roli rzeczników zdrowia psychicznego, zwłaszcza dla społeczności osób czarnoskórych.
Lorenzo Lewis pracuje nad zdrowiem psychicznym
DEEJAY KNIGHT
Amerykański weteran, były nauczyciel i obecny członek Gillette Gaming Alliance, nagrodzony podczas The Game Awards za reprezentowanie śmiałej i integracyjnej przyszłości gier wideo.
Deejay Knight, członek Gillette Gaming Alliance
TIMI
Mentor Football Beyond Borders, który pomaga młodym mężczyznom zdać sobie sprawę, że nie są sami podczas podróży do męskości.
Timi, mentor piłkarski pomagający chłopcom w wejściu w dorosłość
IAN WRIGHT
Wraz z Football Beyond Borders i Gillette wdrożył nowy program edukacyjny skupiający się na brytyjskiej historii osób czarnoskórych, której obecnie nie uczy się w szkołach.
Ian Wright uruchomił program edukacyjny z Football Beyond Borders i Gillette