Obrona naszej planety

Ochrona Naszej Planety

Gillette inspiruje mężczyzn w każdym wieku i na każdym etapie życia do tego, by stali się najlepszymi wersjami samych siebie. Nasza wizja polega na tym, aby zapewniać niezwykłe doznania podczas pielęgnacji, jednocześnie czyniąc świat lepszym miejscem dla każdego pokolenia. Jako marka działająca w obszarze pielęgnacji od ponad stu lat wiemy, jak ważne jest pozostawienie trwałego dziedzictwa. Właśnie dlatego programy społeczne i środowiskowe stanowią integralną część wszystkich naszych działań. Chcemy, aby nasze marki wywierały pozytywny wpływ zarówno dziś, jutro, jak i w dalekiej przyszłości.

Ponad 800 milionów konsumentów na całym świecie obdarzyło nas zaufaniem w kwestii potrzeb związanych z pielęgnacją. Naszym celem jest zapewnienie mężczyznom i kobietom możliwie najlepszych produktów do pielęgnacji przy jednoczesnej ochronie zasobów naszej planety.

Chcemy pomóc w wyznaczeniu nowego standardu jakości w zakresie doskonałości środowiskowej, ograniczając zużycie materiałów do 2030 roku. W tym celu planujemy ograniczyć wpływ naszej działalności na środowisko w wielu ważnych obszarach, takich jak opakowania, odpady produktowe, ochrona zasobów wodnych, procesy produkcyjne oraz łańcuch dostaw. Jesteśmy także w pełni zaangażowani w zapewnianie klientom najwyższej jakości produktów i stosowanie bezpiecznych składników, co do których mogą mieć zaufanie.

Pracując nad tym, aby chronić naszą planetę, wyznaczyliśmy sobie jasne cele i poczyniliśmy ważne kroki w kilku obszarach:

Zobowiązanie do wyciągania tego, co najlepsze

NASZE ZAANGAŻOWANIE

Wyzwolenie Tego, Co Najlepsze W Otaczającym Nas Świecie

DOWIEDZ WIĘCEJ