Nasza Historia

Perspektywa Na Precyzje

1900

King C. Gillette wpada na rewolucyjny pomysł zastosowania wymiennych ostrzy, które są tak cienkie i tak silne, że naukowcy z MIT uznali, że ich wytworzenie jest niemożliwe.

1971

Gillette produkuje Trac II, pierwszy system golenia z dwoma ostrzami.

1977

Gillette wprowadza system Atra/Contour, pierwszy zasobnik z dwoma ostrzami i obrotową główką, który pozwala na lepsze podążanie za konturami twarzy i zapewnia bliższe golenie.

1985

Gillette Atra Plus/Contour Plus — pierwsza maszynka do golenia z nawilżającym paskiem — zostaje wprowadzona na rynek.

1990

Gillette wprowadza na rynek Sensor — pierwszą maszynkę do golenia z dwoma ostrzami niezależnie zamontowanymi na elastycznych sprężynkach, która automatycznie dostosowuje się do konturów każdej twarzy.

1998

Gillette przekracza granicę efektów golenia za pomocą MACH3®, pierwszej technologii z trzema ostrzami, która zapewnia jeszcze gładsze i bliższe golenie.

2004

Gillette wprowadza na rynek M3Power — pierwszy na świecie system golenia na mokro z technologią bateryjną zapewniającą mikroimpulsy, które pomagają zwiększyć poślizg ostrzy i zapewnić bardziej komfortowe golenie.

2006

Debiut maszynek do golenia Gillette Fusion® — w wersjach Manual i Power.

about gillette10

2014

Gillette zmienia sposób postrzegania golenia wprowadzając pierwszą maszynkę dla mężczyzn Gillette Body.

2014

Gillette FlexBall™ jest kolejną ewolucją w naszej rewolucji dotyczącej golenia — obrotowa maszynka do golenia stworzona z myślą o maksymalnym kontakcie z każdym konturem męskiej twarzy.