Nasza Historia

desktop_pl

PERSPEKTYWA NA PRECYZJĘ

Nasze dziedzictwo precyzji rozpoczęło się od jednego człowieka, Kinga C. Gillette’a. Jego wizja zainspirowała ponad 100 lat innowacji, które obecnie zapewniają ci najlepsze golenie na świecie. I ciągle nie powiedzieliśmy ostatniego słowa.

PRZESTANIEMY PRODUKOWAĆ MASZYNKI DO GOLENIA, KIEDY NIE BĘDZIEMY JUŻ POTRAFILI ICH ULEPSZAĆ

1900

King C. Gillette wpada na rewolucyjny pomysł zastosowania wymiennych ostrzy, które są tak cienkie i tak silne, że naukowcy z MIT uznali, że ich wytworzenie jest niemożliwe.

1971

Gillette produkuje Trac II, pierwszy system golenia z dwoma ostrzami.

1977

Gillette wprowadza system Atra/Contour, pierwszy zasobnik z dwoma ostrzami i obrotową główką, który pozwala na lepsze podążanie za konturami twarzy i zapewnia bliższe golenie.

1985

Gillette Atra Plus/Contour Plus — pierwsza maszynka do golenia z nawilżającym paskiem — zostaje wprowadzona na rynek.

1990

Gillette wprowadza na rynek Sensor — pierwszą maszynkę do golenia z dwoma ostrzami niezależnie zamontowanymi na elastycznych sprężynkach, która automatycznie dostosowuje się do konturów każdej twarzy.

1998

Gillette przekracza granicę efektów golenia za pomocą MACH3®, pierwszej technologii z trzema ostrzami, która zapewnia jeszcze gładsze i bliższe golenie.

2004

Gillette wprowadza na rynek M3Power — pierwszy na świecie system golenia na mokro z technologią bateryjną zapewniającą mikroimpulsy, które pomagają zwiększyć poślizg ostrzy i zapewnić bardziej komfortowe golenie.

2006

Debiut maszynek do golenia Gillette Fusion® — w wersjach Manual i Power.

about gillette10

2014

Gillette zmienia sposób postrzegania golenia wprowadzając pierwszą maszynkę dla mężczyzn Gillette Body.

2014

Gillette FlexBall™ jest kolejną ewolucją w naszej rewolucji dotyczącej golenia — obrotowa maszynka do golenia stworzona z myślą o maksymalnym kontakcie z każdym konturem męskiej twarzy.

na_dole

2016

Gillette Fusion ProShield™ zapewnia nawilżenie PRZED i po kontakcie z ostrzami, aby chronić skórę przed podrażnieniami podczas golenia i utrzymać maksymalny kontakt* maszynki ze skórą. 
* wśród maszynek Fusion