Dowiedz się, w jaki sposób Gillette niesie pomoc w związku z COVID-19.Dowiedz się więcej
 

Gillette®Najczęściej zadawane pytania

FAQ


FAQ Image Component

 1. Aby uzyskać najlepszą wydajność golenia, zalecamy stosowanie ostrzy, które są zaprojektowane do typu rączki Twojej maszynki do golenia. W celu uzyskania informacji na temat konkretnej maszynki do golenia, odwiedź stronę poświęconą produktom. Jeśli natomiast chcesz przeczytać o wszystkich ostrzach, które pasują do rączki Twojej maszynki do golenia, sprawdź poniższą tabelę lub pobierz pełną listę.

  Typ maszynki Zgodność ostrzy
  Fusion5 ProglideMaszynki do goleniaPasuje do ostrzy Fusion5 ProGlide i ostrzy Fusion5
  FPGStylizator – trymer do zarostu i maszynka do goleniaPasuje do ostrzy Fusion5 ProGlide i ostrzy Fusion5
  Fusion5Maszynki do goleniaPasuje do ostrzy Fusion5 ProGlide i ostrzy Fusion5/td>
  Mach3Maszynki do goleniaPasuje do wszystkich ostrzy MACH3
 2. Czym różnią się maszynki Gillette zasilane bateryjnie od zwykłych maszynek Gillette?

  Maszynka zasilana bateryjnie Gillette ma te same podstawowe elementy, co manualna maszynka do golenia, jednak po włączeniu wibruje. Maszynka zasilana bateryjnie wymaga baterii AAA i można ją włączyć, naciskając znajdujący się na rączce przycisk. Maszynka zasilana bateryjnie wyłącza się automatycznie po 8 minutach, jednak można ją ponownie włączyć. Wszystkie maszynki zasilane bateryjnie mają certyfikat Shower-safe® – można ich używać bezpiecznie pod prysznicem. Ponadto, wszystkie wkłady do maszynek zasilanych bateryjnie są wymienne z podstawowymi wkładami do maszynek manualnych, a w przypadku maszynek do golenia z rodziny Fusion5 (Fusion5, ProGlide i Styler) wszystkie wkłady Fusion5 pasują do wszystkich rączek do maszynek Fusion5.

  Powrót do góry
 3. Jak mogę skontaktować się z działem obsługi klienta Gillette lub zostawić komentarz?

  W przypadku pytań lub uwag na temat produktów Gillette, prosimy wysłać do nas email.

  Powrót do góry
 4. Która maszynka Gillette jest najlepsza do golenia i stylizowania zarostu?

  Wszystkie maszynki Gillette są w stanie pomóc Ci opanować zarost, jednak stosowanie bardziej zaawansowanej maszynki sprawi, że to zadanie będzie znacznie łatwiejsze. System golący o wielu ostrzach, jak na przykład maszynka Gillette Fusion5 ProGlide Power z technologią FlexBall™, ma ostrza ułożone znacznie bliżej siebie. Dzięki temu pomaga zmniejszyć nacisk na poszczególne ostrza, dając Ci większy komfort golenia i redukując podrażnienia skóry.

  Jeśli musisz wykonać bardziej precyzyjną pracę nad swoim zarostem, sprawdź Gillette ProGilde Styler – maszynkę do golenia zasilaną bateryjnie z trymerem do zarostu. To stylizator 3 w 1, który równo przycina, dokładnie goli i umożliwia uzyskanie precyzyjnych linii dzięki elektrycznemu trymerowi Braun®, stworzonemu z myślą o łatwej obsłudze i precyzji.

  Aby zaczerpnąć pomysły i inspiracje na temat różnych stylów zarostu, obejrzyj nasze filmy Gillette dotyczące stylów zarostu.

  Powrót do góry
 5. Na jak długo starcza ostrze Gillette Fusion5 ProGlide?

  Każde ostrze Fusion5 ProGlide zapewnia golenie do 1 miesiąca. Aby zagwarantować długą żywotność paska nawilżającego, przechowuj maszynkę do golenia w dołączonym stojaku lub ostrzami do góry, z dala od wilgotnych powierzchni.

  Powrót do góry
 6. Czy zużyte ostrza Gillette i rączki maszynek do golenia nadają się do recyklingu?

  Obecnie nasze maszynki do golenia oraz wkłady nie kwalifikują się do recyklingu. Aby dowiedzieć się więcej na temat wysiłków na rzecz zrównoważonego rozwoju firmy P&G, prosimy odwiedzić naszą stronę o społecznej odpowiedzialności biznesu.

  Powrót do góry
 7. Czy Gillette może mi dać wskazówki, jak się lepiej golić?

  Z ponad stuletnim doświadczeniem popartym innowacyjnością naszych produktów wiemy co nieco o goleniu. Zacznij od artykułów i filmików na temat golenia zarostu na naszej stronie. Po zaznajomieniu się z podstawami możesz obejrzeć nasze filmiki stylizowaniu zarostu. Więcej filmików znajdziesz na kanale Gillette na YouTube.

  Powrót do góry
 8. Gdzie powstają produkty Gillette?

  Ostrza Gillette produkowane są w Bostonie od 1905 roku. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na nasze produkty rozszerzyliśmy możliwości produkcyjne do wielu krajów na całym świecie. Mimo to nadal z dumą produkujemy najlepsze ostrza Gillette w naszym rodzinnym mieście Boston w Massachusetts.

  Powrót do góry
 9. Gdzie mogę znaleźć informacje na temat pracy w Gillette?

  Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach pracy, odwiedź naszą korporacyjną stronę kariery P&G.

  Powrót do góry
 10. Gdzie mogę znaleźć informacje na temat maszynek do golenia Gillette dla kobiet?

  Maszynka do golenia Gillette Venus została specjalnie zaprojektowana z myślą o kobiecych kształtach i krągłościach, i jest to najlepiej sprzedająca się maszynka dla kobiet na świecie. Dowiedz się więcej na http://www.gillettevenus.pl. Istnieje także Plan golenia Gillette dla ostrzy Venus.

  Powrót do góry